5 najszybszych pendrive’ów na świecie

5 najszybszych pendrive’ów na świecie

Oprócz wielkiej pojemności, prędkość odczytywania i zapisywania danych to bardzo ważna cecha jaką powinien mieć dobry pendrive. Szybki pendrive to zdecydowanie rzecz, którą warto mieć. W dzisiejszym wpisie prezentujemy pięć najszybszych dostępnych na rynku pendrive’ów.

LACIE FastKey

Ten model jest wyposażony w 120 GB przestrzeni magazynowej, a prędkość transmisji danych to ponad 100 MB/s. Bardzo charakterystyczny, owalny kształt. Trzeba przyznać, że ten szybki pendrive wygląda bardzo ciekawie. Producenci oferują, że jest to szybki pendrive o iście przemysłowej trwałości. Formowany jest pod ciśnieniem ze stopu cynku, aluminium, magnezu, miedzi i jest tak trwały, że może wytrzymać nacisk 10 ton! Nie zniszczy się nawet jeśli przejechałby po nim w pełni załadowany wózek widłowy. Jest również wodoodporny, szczelny aż do 100 metrów. Do tego wytrzymuje ekstremalne temperatury (do +200 ° C / -50 °). Prawdziwy mistrz wytrzymałości, super szybki pendrive, a do tego prezentuje się znakomicie. Aż trudno w to uwierzyć! Trzeba to koniecznie sprawdzić osobiście i przekonać się o możliwościach tego super szybkiego sprzętu.

Kingston HyperX

Numer jeden na naszej liście zajmuje pendrive marki Kingston. To dobrze znana na całym świecie marka niezawodnych pendrive’ów. Model HyperX obsługuje USB 3.0 i zaprojektowano go w fantazyjnych kolorach: czarnym i jaskrawym niebieskim. Ten szybki pendrive prezentuje się bardzo dobrze i do tego jest to najszybszym wyprodukowanym do tej pory. Jego prędkość to 225 MB/s przy odczycie danych i 135 MB/s przy zapisie. Upewnij się, że twój szybki pendrive podłączasz go do właściwego portu USB, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty pod względem prędkości. Szybki pendrive KingstonHyperX ma pojemność 64 GB, niedawno było też słychać o wprowadzeniu pojemności 256 GB. Cena to od około 83 dolarów.

ADATA S-107

Prędkością działania zaskoczy nas też szybki pendrive ADATA S-107, który sprawnie obsługuje USB 3.0. Dostępne pojemności to 8 GB, 16 GB i 32 GB. Występuje w dwóch kolorach: czerwony i niebieski, wygląda również bardzo ciekawie. Nie jest jednym z najszybciej działających USB dostępnych na rynku pod względem prędkości zapisu danych, ale prędkość odczytu 100MB/s to już dobry wynik, jak na szybki pendrive. Pendrive pokryty jest gumą, dzięki czemu jest on wstrząsoodporny i wodoodporny. Niezastąpiony podczas podróży. Zawiera również LED. Cena: około 28 dolarów.

DRIVE RAID

To jest prawdziwa prędkość! Szybki pendrive DRIVE RAID radzi sobie z 300MB / s i robi wrażenie. Dostępna pojemność: 32 GB, 64 GB i 128 GB, plus do tego bardzo elegancki wygląd. Ładny design, aż trudno uwierzyć, że tak mały, cienki i lekki kawałek metalu może pomieścić tyle danych. Ten szybki pendrive jest również wodoodporny. Wykonany jest z metalu, a nie z plastiku, co dla wielu kupujących jest ważnym atutem. Zapłacimy za niego około 25 dolarów.

DISK GO

DiskGo to kolejny szybki pendrive z USB 3.0, który zasługuje na uwagę. Dodatkowo ma ma wbudowane oprogramowanie do ochrony plików. Jest on dostępny w trzech pojemnościach: 8GB, 16GB, 32GB. Możliwość DiskGo to prędkość do 100MB/s. Wygląd jest dość typowy, szybki pendrive DiskGo wygląda bardzo niepozornie jak na swoje możliwości. Za ten model zapłacimy około 30 dolarów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

CommentLuv badge

Przeczytaj poprzedni wpis:
Pojemność Pendrive – Fakty i Mity

Pojemność Pendrive – Fakty i Mity Pendrive, czyli inaczej pamięć USB, lub flash drive, to przenośne urządzenie używane do przenoszenia...

Zamknij